• Ви знаходитесь тут:

• Наш освітній заклад

/Files/images/Priroda.JPG

Мова навчання: російська.

Режим функціонування груп: працює три групи (ранній вік, молодший дошкільний, старший дошкільний вік) з 8.00 до 17.00.

Завідувач: Забицька Марина Євгенівна, стаж роботи на посаді – 17 років, має вищу освіту.

Кадровий склад: 5 педагогічних працівників –- 2 вихователя з кваліфікаційною категорією "спеціаліст", 2 вихователя з 11 тарифікаційним розрядом, 1 музичний керівник "І категорія", 1 практичний психолог "ІІ категорія".

Головна мета роботи колективу: забезпечення всебічного розвитку дитини як творчої гармонійно розвиненої особистості, застосування особистісно орієнтованого підходу, починаючи з раннього віку, створення психологічного комфорту та безпеки життєдіяльності для перебування дітей в дошкільному закладі, формування національної свідомості та культури поведінки дітей як складової громадянської компетентності.

Пріоритетний напрямок роботи: розвиток творчих здібностей дітей, вивчення традицій єврейського народу та івриту.

Пріоритетні завдання на 2020/2021 навчальний рік:

1. Активізація роботи з питань безпеки у дітей дошкільного віку відповідно до вимог Базового компонента дошкільної освіти.

2. Формування основ патріотичного виховання дітей як важливої складової правового виховання.