• Ви знаходитесь тут:

• Наш освітній заклад

/Files/images/Priroda.JPG

Мова навчання: російська.

Режим функціонування груп: працює три групи (ранній вік, молодший дошкільний, старший дошкільний вік) з 8.00 до 17.00.

Завідувач: Забицька Марина Євгенівна, стаж роботи на посаді – 18 років, має вищу освіту.

Кадровий склад: 5 педагогічних працівників –- 2 вихователя з кваліфікаційною категорією "спеціаліст", 2 вихователя з 11 тарифікаційним розрядом, 1 музичний керівник "І категорія".

Головна мета роботи колективу: забезпечення всебічного розвитку дитини як творчої гармонійно розвиненої особистості, застосування особистісно орієнтованого підходу, починаючи з раннього віку, створення психологічного комфорту та безпеки життєдіяльності для перебування дітей в дошкільному закладі, формування національної свідомості та культури поведінки дітей як складової громадянської компетентності.

Пріоритетний напрямок роботи: розвиток творчих здібностей дітей, вивчення традицій єврейського народу та івриту.

Пріоритетні завдання на 2021/2022 навчальний рік:

1. Збереження та зміцнення здоров'я дітей, формування у них розуміння цінності власного здоров'я, необхідності дотримання правил безпеки життєдіяльності.

2. Продовжувати розвивати основи патріотичної свідомості дошкільників з високими морально-духовними якостями, навичками культури спілкування, знаннями проукраїнську культуру та звичаї, як важливими чинниками національно-патріотичного виховання.