/Files/images/Priroda.JPG

Мова навчання: українська.

Режим функціонування груп: працює три групи (ранній вік, молодший дошкільний, старший дошкільний вік) з 8.00 до 17.00.

Завідувач: Забицька Марина Євгенівна, стаж роботи на посаді – 20 років, має вищу освіту.

Кадровий склад: 5 педагогічних працівників –- 2 педагога з вищою фаховою освітою, 2 педагога з вищою не фаховою освітою, 1 педагог с середньою спеціальною освітою.

Головна мета роботи колективу: забезпечення всебічного розвитку дитини як творчої гармонійно розвиненої особистості, застосування особистісно орієнтованого підходу, починаючи з раннього віку, створення психологічного комфорту та безпеки життєдіяльності для перебування дітей в дошкільному закладі, формування національної свідомості та культури поведінки дітей як складової громадянської компетентності.

Пріоритетний напрямок роботи: розвиток творчих здібностей дітей, вивчення традицій єврейського народу та івриту.

Пріоритетні завдання на 2023/2024 навчальний рік:

1. Формування елементарної компетенції з питань безпеки у дітей дошкільного віку відповідно до вимог Базового компонента дошкільної освіти.

2.Продовжувати розвивати основи патріотичної свідомості дошкільників з високими морально-духовними якостями, навичками культури спілкування, знаннями про українську культуру та звичаї,як важливими чинниками національно - патріотичного виховання.