Консультація для вихователіів "Використання технічних засобів навчання"

В закладі дошкільної освіти була проведена консультація для вихователів «Використання технічних засобів навчання».

Заняття з використанням комп’ютерів дозволяється проводити для дітей старшого дошкільного віку два рази на тиждень (не більше одного разу протягом дня). Безперервна тривалість роботи з комп’ютером не повинна перевищувати 10 хвилин. Заняття проводяться у формі спеціальних вправ, ігор дидактичного характеру. Після занять з дітьми проводять зорову гімнастику.

Для роботи з комп’ютером необхідно забезпечити раціональну організацію робочого місця.

Заняття з використанням електронних технічних засобів навчання (інтерактивні дошки, відеопроектори тощо) з дітьми молодшого та середнього дошкільного вікупроводяться в разі згоди батьків не більше 10 хвилин. Для дітей старшого дошкільного віку безперервна тривалість таких занять не повинна перевищувати 15 хвилин.

Перегляд розважальних телепередач, мультфільмів і діафільмівдля дітей дошкільного віку допускається не частіше одного разу на день. Тривалість перегляду не повинна перевищувати 20 хвилин на день для дітей 3-4 років і 30 хвилин для дітей 5-6 років.

Заняття, які потребують підвищеної пізнавальної активності, необхідно проводити переважно в першу половину дня та в дні з високою працездатністю (вівторок, середа).

Не дозволено вимагати від дітей виконання домашніх завдань.