Школа для батьків "Поради батькам з правового виховання дошкільників"

Сучасна сім’янесе найбільшу відповідальність за виховання дитини.

Саме вона має виконувати головне завдання – забезпечувати матеріальні та педагогічні умови для духовного, морального, інтелектуального й фізичного розвиткусвоїх дітей. Життєвою дорогою дитину ведуть два розуми, два досвіди: сім’я та заклад дошкільної освіти.

Дитина буде поважати права інших людей, якщо її права будуть поважати, якщо вона сама буде складати правила поведінки і нести за них відповідальність.

Під час зустрічі з батьками були розглянуті питання:коли порушуються права дитини; як реагує дитина на порушення її прав; що батьки можуть зробити для своєї дитини.

Дитина – це окрема особистість, яка має свої власні почуття, бажання, думки, потреби, які потрібно поважати.

Діти в суспільстві найбільш вразливі.

Діти, права яких порушуються часто стають соціально і психологічно дезадаптованими.