Консультація для батьків "Запобігання нещасних випадків"

Діти володіють природною цікавістю, у них - маса енергії і уяви, їм треба неодмінно дізнатися про все, що їх оточує. По мірі того, як дитина росте, змінюється його інтерес до повсякденно оточуючих речей. І саме предмети домашнього вжитку, побутові ситуації можуть стати причиною нещасних випадків. У зв’язку з цим батьки повинні подумати про безпеку.

Нещасні випадки - найбільш поширена причина, яка загрожує здоров’ю і життю дітей. Нещасні випадки - наслідок того, що батьки, особливо жінки, знаходяться під надмірним напруженням або занадто зайняті. Батькам необхідно запитати себе, які зміни вони могли внести, щоб убезпечити свій будинок. Маленькі діти не усвідомлюють ризику- у них просто немає досвіду, який підказав би їм, що може зашкодити їм, а що - ні.

Допоможіть дитині задовольнити його пізнавальний інтерес до навколишнього світу, створивши всі необхідні умови безпечної життєдіяльності!

Таким чином батьки получили поради як убезпечити дітей вдома.