Консультація для вихлвателів "Профілактично-оздоровча робота з дітьми"

Фізично, психічно і соціально здорова особистість — найвища цінність суспільства. Проте без усвідомлення важливості здоров’я кожною людиною ці слова так і залишаться лише гарним гаслом.

Під час консультації були розглянуті напрями профілактично-оздоровчої роботи: профілактика і виправлення порушень постави у дітей, профілактика і виправлення плоскостопості, профілактика захворювань верхніх дихальних шляхів.

Роботу в зазначених вище профілактично-оздо­ровчих напрямах будують на вправах ігрового характеру.Поєднання елементів цікавої гри з ціле­спрямованими рухами забезпечує позитивний на­стрій вихованців, що, безперечно, покращує якість виконання вправ, функціональні показники діяль­ності всіх систем організму, дає дітям можливість самим констатувати поліпшення самопочуття.