Бесіда з вихователями, працівниками "Безпека дитини в довкіллі"

Дитина, її життя і здоров’я — найвища цінність держави. Тож захистити її від можливих небезпек і навчити безпечно взаємодіяти з довкіллям — одне з провідних державних завдань, визначених у голов­ному документі дошкільної освіти — Базовому ком­поненті.

Довкілля для дитини — це світ, що оточує її з перших днів життя, який вона пізнає і який дає їй можливість формувати образ свого «Я», себе як особистості; це середовище життя, з яким жива істота пов'язана обміном речовин, енергії, інфор­мації; середовище, що постає перед дитиною як цілісність (цілісна картина світу), у якому все орга­нічно пов'язано і яке треба пізнати.

Під час бесіди були розглянуті поняття «безпека» і «небезпека» та чинники, які найчастіше становлять небезпеку для дітей тапринципи формування безпечної поведінки дітей.