Консультація для батьків "Як пом'якшити процес адаптації дітей до закладу дошкільної освіти"

Важливо, щоб батьки усвідомили зміни, турбувались про емоційний стан, який переживатиме син чи донька, залишившись без рідних, розуміли, що дитина почуватиметься впевнено, якщо вона доволі самостійна, може певною мірою обслужити себе й не почуватися залежною від чужих дорослих.

Малюків необхідно привчити до режиму дня, який є у садочку.

Батькам слід говорити з дітьми про вступ до дитячого садка як про подію радісну й очікувану, демонструючи малюкові впевненість і віру в добрий перебіг подій. Адже діти переймаються настроєм батьків, надалі ранковий емоційний стан малюка визначатиме хід усього дня у групі.

Для того, щоб звикання дитини до закладу дошкільної освіти було максимально безболісним, треба зробити його поступовим.