Бесіда з вихователями, працівниками "Дотримання правил безпеки під час літнього оздоровлення"

Чудова пора – літо! Тут і захоплюючі подорожі з рідними, і веселі ігри з друзями в таборах відпочинку. А ще – цікаві пригоди під час прогулянки або риболовлі, несподівані зустрічі. Відпочинок влітку завжди йде на користь, якщо не трапляється надзвичайних пригод. І всюди на відпочиваючих, за їхню необережність, чатує небезпека. Як не прикро, але саме під час літнього сезону у нещасних випадках гине велика кількість дітей і дорослих. Щоб відпочинок не приніс нам небажаних проблем ми маємо подбати про свою безпеку, причому заздалегідь.

Під час бесід вихователі, працівники ознайомилися з цілим комплексом правил безпеки під час літнього відпочинку: безпека дітей на воді, надання допомоги при сонячному та тепловому ударі, як розпізнати перші ознаки (сонячного та теплового удару), допомога при укусах комах, кліщів, змій; рекомендації щодо надання допомоги при втраті орієнтації у лісі, надання допомоги при ураженні блискавкою, надання допомоги при харчовому отруєнні, надання першої допомоги при отруєнні рослинами, попередження отруєння грибами.

Однією з найважливіших вимог, є дотримання правил пожежної безпеки.

туаціях.

Відповідальна місія дорослих (педагогів, батьків) не тільки захистити дитину від можливої небезпеки, а й підготувати до майбутнього самостійного життя, коли доведеться стикатися з різними непередбачуваними ситуаціями. Тому їх треба надійно озброїти знаннями, вміннями з безпеки життєдіяльності, навичками надання першої медичної допомоги, відповідального ставлення до власного здоров’я і здоров’я тих, хто оточує.

роль у вихованні у дітей любові до своєї Батьківщини, свого народу відіграють народні традиції – досвід, звичаї, погляди, смаки, норми поведінки, що склалися історично і передаються з покоління в покоління. language: HE'>

7. Гра «Від серця до серця».

8. Підведення підсумків семінару-практикуму.

� свіжими соками і зеленню.