Колективний перегляд «Пригода в зимовому лісі» (інтегроване заняття з використанням ІКТ)

У старшій групі закладу дошкільної освіти пройшов колективний перегляд інтегрованого заняття з використанням ІКТ «Пригода в зимовому лісі». Під час заняття діти збагачувався та активізу­вався словник дітей з теми «зима»; закріплювались знання дітей про диких тварин; формувалося у дітей вміння малювати сліди двома пальцями (вка­зівним і середнім).

Розвивались активність дітей в процесі пізнавальної діяльності, мовлення, елементарна творча уява, мислення, довільна увага, дрібна моторика пальців рук та загальна мото­рика.

Виховувались охайність, любов до диких тварин, прививались моральні якості дружби, взаємодо­помоги.