Ділова гра для педегогів з використанням ІКТ «Ми знаємо права дитини»

У закладі дошкільної освіти була проведена ділова гра для педагогів з використанням ІКТ «Ми знаємо права дитини» під час якої формувалась система знань щодо захисту прав дитини, виявлявся творчий потенціал педагогів, виховувалась любов до дітей.

Тільки дорослі можуть виховати активних громадян своєї країни, а люди стають такими, коли в людини сформо­ване почуття власної гідності, здатність протистояти жорстокості, аморальності, коли вона вміє відстоювати свої права.

Кожен педагог повинен знати права дитини.

Були перелічені права дити­ни, які вихователі вважають важливими для дотримання в дитячому садку:

• На охорону здоров’я.

• На безпечне життя в дитячому садку і за його межами.

• На освіту та повноцінний розвиток.

• На захист від проблем дорослого життя.

• На вираження своїх потреб і їх сво­єчасне задоволення.

• На гру та ігрове спілкування з дітьми і дорослими.

• На увагу і доброзичливе ставлення вихователів і спеціалістів.

• На прояв власних почуттів.

• На висловлення особистої думки і права голосу при обговоренні будь-яких питань у групі.

• На повагу до меж особистого життя і свій територіальний простір в групі.

• На захист від приниження у формі фізичних покарань і т. п.

• На визнання педагогом особистих якостей, умінь і здібностей дитини.

Проводилось опитування педагогів про «Права дитини», розглядалися права людини у вчинках літературних героїв, педагоги вирішували ситуацій: «Які права були порушені в поданих історіях?»