ПРАВИЛА ПРИЙОМУ ДІТЕЙ

ДО ЗАКЛАДУ ОСВІТИ

З ВЕРЕСНЯ 2013 РОКУ РОЗПОЧАТО ЕЛЕКТРОННУ РЕЄСТРАЦІЮ ДІТЕЙ В ДОШКІЛЬНІ НАВЧАЛЬНІ ЗАКЛАДИ РАЙОНУ. НОВА СИСТЕМА ДОЗВОЛИТЬ БАТЬКАМ РЕЄСТРУВАТИ ДИТИНУ ЧЕРЕЗ ІНТЕРНЕТ ТА ЗАБЕЗПЕЧИТЬ МОЖЛИВІСТЬ ВІДСТЕЖУВАТИ РУХ ЕЛЕКТРОННОЇ ЧЕРГИ.

Eлектронна реєстрація в заклади дошкільної освіти - https://reg.isuo.org

ШАНОВНІ БАТЬКИ !!!

Прийом дітей до закладу дошкільної освіти здійснюється завідувачем протягом календарного року на вільні місця у порядку надходження заяв про зарахування на підставі:

- направлення територіального відділу освіти;
- заяви одного із батьків або іншим законним представником дитини;
- копії свідоцтва про народження дитини;
- медичної довідки, виданої відповідно до статті 15 Закону України “Про захист населення від інфекційних хвороб”, разом з висновком про те, що дитина може відвідувати заклад дошкільної освіти.
Для зарахування дитини з інвалідністю до державного (комунального) закладу дошкільної освіти до заяви про зарахування додаються:
- копія медичного висновку про дитину з інвалідністю віком до 18 років, виданого лікарсько-консультативного комісією закладу охорони здоров'я, або копія посвідчення особи, яка одержує державну соціальну допомогу відповідно до Закону України "Про державну соціальну особам з інвалідністю та дітям з внвалідністю";
- копія індивідуальної програми реабілітації дитини з інвалідністю.

/Files/images/вступ.png