Семінар-практикум для батьків «Як створити безпечний простір дитини вдома»

У нашому закладі був проведений семінар-практикум для батьків «Як створити безпечний простір дитини вдома». Під час семінару розширили знання батьків з питань дотримання безпеки життєдіяльності дітей в домашніх умовах. Познайомили з різними формами про­філактичної роботи щодо формування у дошкільників безпечної поведінки з побутовими предметами, приладами. Розвивали у дорослих творчість, уміння знаходити нестандартний підхід до висвітлення життєвих питань. Виховували відповідальність за безпеку дітей та власну, доброзичливість, небайдужість до інших людей.

Були проведені: міні-лекція «Необхідність форму­вання основ про дотримання безпечної поведінки у дітей дошкільного віку», мозковий штурм «Народна мудрість про безпеку і здоров’я», вправи: «Коли небезпека виникає вдома», «Знайди вихід зі складної ситуації», «Засвітило сонечко». Батьки отримали віршик-пам’ятку.