Консультація для вихователів "Оптимальний руховий режим у закладі дошкільної освіти"

Рухова активність дітей, а отже, і їхній гармонійний фізичний розвиток, залежить від правильно організованої життєдіяльності, від того, наскільки ефективно педагоги використовують різні форми роботи з фізичного виховання. Розглянемо умови, необхідні для забезпечення оптималь­ного рухового режиму малюків.

Під час консультації розглядалися питання: гіподинамія в малят: проблема і шляхи подолання;рухова активність; різноманітність – ознака активного рухового режиму; основ­ні закономірності розвитку рухової активності дітей; усунення основних причин недосконалості рухового режиму; форми роботи з фізичного виховання; інтенсивність фізичного наван­таження.

Вихователі получили пам’ятку «Як підвищити рухову активність дітей».