Підписатися на RSS

Рухомі картинки вперше винайшов японський професор Акиоши Китаоко. Зараз існує досить багато таких картинок, авторами яких є Керрі Рендольф і Акиоши Китаоко. За допомогою подібних ілюзій або рухомих картинок можна визначити психічний стан людини. Як стверджує сам японський професор, його картинки абсолютно не рухливі. А якщо дивлячись на них ви бачите рух, то це означає, що ви втомилися і вам потрібний відпочинок і повноцінний сон.

Чим швидше рухається картинка, коли ви дивитеся на неї, тим гірше ваша утома і, відповідно, навпаки.


Як стверджує Акиоши Китаока, за допомогою картинок, так званих «зорових ілюзій», можна визначити психічний стан людини, вони допомагають відобразити його внутрішній настрій. Щоб переконатися в статичності зображення, потрібно зосередити зір на одній ділянці картинки — рух, якщо воно вами спостерігалося, припиняється. Це переконує в тому, що рух малюнка створюється нашою уявою.

Якщо малюнки абсолютно нерухомі — вам не про що турбуватися, психічне здоров'я у повному порядку. Професор вважає, що такий результат можливий у людини урівноваженої, спокійної і відпочилої.

Якщо малюнки рухаються повільно — вам необхідний відпочинок, як фізичний, так і моральний. Особливо важливий повноцінний сон, який є кращим антидепресантом.

Активний рух малюнка може служити симптомом:

• накопиченій втомі,

• високого рівня стресу в даний момент,

• погіршення здоров'я.

Можливо, вам варто переглянути свій спосіб життя і стереотипи мислення, звернутися до психолога за допомогою, щоб налагодити душевну гармонію і укріпити здоров'я. Безумовно, цей тест не може використовуватися для точного діагностування стану психіки.


/Files/images/d6169ed43f47.jpg


/Files/images/yNuj_Hkgfqc_1.jpg

Кiлькiсть переглядiв: 1621